- ADATA

Цена
€579 00 / 1132 43 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


ADATA LANCER BLADE RGB може да се похвали с ниско профилна система за охлаждане, която се вписва идеално в по-малки кутии за персонални компютри, без да пречи на охлаждането на процесора.
Неговите елегантни геометрични линии добавят гъвкавост и визуална привлекателност към всеки дизайн на кутията.Тази памет разполага с вградена IC за управление на захранването (PMIC), която подобрява стабилността на захранването.По-ниското му работно напрежение също прави ADATA LANCER BLADE RGB по-енергийно ефективен от DDR4.С код за коригиране на грешки (ECC) този модул може да коригира грешки автоматично в реално време, за да осигури повишена стабилност и надеждност.DATA LANCER BLADE RGB разполага с RGB осветление, което може да настроите както пожелаете.Изберете от различни ефекти (статичен, дишащ и комета) или синхронизирайте светлините с любимите си песни чрез специалния музикален режим на работа.Софтуерът за контрол на осветлението XPG Prime не само ви позволява да задавате уникални DRAM светлинни ефекти, но можете също да синхронизирате всички поддържани от Prime XPG RGB продукти, за да създадете свои собствени светлинни шоута и да оформите своя собствена Prime екосистема. С поддръжката на Intel XMP 3.0 постигате овърклок лесно, без да се налага да се занимавате с настройките на BIOS.Освен това няма нужда многократно да регулирате и да настройвате параметрите за овърклок.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 48 GB (2x24GB) |
| Честота, MHz | 6 000 MHz |
| Други | CAS Lantencies: 36-48-48, Operating voltage: 1.4V, Operating temperature: 0°C to 85°C, Storage temperature: -20°C to 65°C |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Памет, тип | DDR5 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Обем, GB | 48 |
| Обем, GB | 48 |
| Подкатегория | Памети за настолни компютри |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | Памети за настолни компютри |
| Тегло | 0.12кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR5 (Desktop) |
| Капацитет | 48 |
| Честота (MHz) | 6000 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| CAS латентност (CL) | 36 |
| Напрежение (V) | 1.1 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.12кг |
ADATA LANCER BLADE RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000 MHz CL36 Бял
Изживейте изключителна производителност с комплекта памет ADATA LANCER BLADE RGB DDR5. С огромен капацитет от 48GB и скорост от 6000 MHz, този двуканален комплект осигурява гладка работа при многозадачност и светкавична реакция за игри, създаване на съдържание и натоварващи приложения.
Ключови Предимства
- Голям капацитет и скорост — 48GB (2x24GB) DDR5 при 6000 MHz осигурява достатъчно памет за тежки приложения и бъдеща устойчивост.
- Ниска латентност CL36 — Оптимизирани тайминги намаляват закъсненията, подобрявайки отзивчивостта на системата и кадрите в игрите.
- Жива RGB подсветка — Персонализируеми RGB LED светлини с елегантен бял радиатор добавят зашеметяващ естетически вид на вашата система.
- Двуканална архитектура — Два модула работят в тандем за максимална пропускателна способност при натоварващи задачи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 48 GB (2 x 24 GB) |
| Честота | 6000 MHz |
| CAS латентност | CL36 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 2 |
| Напрежение | 1.1 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Да |
| RGB подсветка | Да |
| XMP/EXPO поддръжка | XMP 3.0 |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 2 x ADATA LANCER BLADE RGB DDR5 модула памет
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







