- TEAM

Цена
€490 21 / 958 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-CREATE/expert-u-dimm-ddr5-black/expert-u-dimm-ddr5-black-CTCED532G6000HC30DC01/
Type
DDR5
Capacity
32GB (2x16GB)
Kit of
2x16GB
Speed
6000MHz
CAS latency
CL30
Voltage
1.35V
Warranty
96 Months
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Vendor_url | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/T-CREATE/expert-u-dimm-ddr5-black/expert-u-dimm-ddr5-black-CTCED532G6000HC30DC01/ |
| Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB (2x16GB) |
| Speed | 6000MHz |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | 96 Months |
| CAS latency | CL30 |
| Kit of | 2x16GB |
| Тегло | 0.00кг |
Памет TEAMGROUP T-CREATE EXPERT DDR5 6000MHz CL30 за настолни компютри (2x16GB)
Разгърнете творческия си потенциал и повишете производителността на системата си с комплекта памет TEAMGROUP T-CREATE EXPERT DDR5. Проектиран за професионалисти и ентусиасти, този 32GB (2x16GB) комплект осигурява изключителна скорост и стабилност, което го прави идеален за взискателни приложения като 3D рендиране, редактиране на видео с висока разделителна способност и сложен мултитаскинг.
Насладете се на светкавично бърза обработка на данни и безпроблемен работен процес благодарение на високата честота от 6000MHz и ултра-ниската латентност CL30, гарантирайки, че системата ви реагира с несравнима ефективност.
Ключови Предимства
- Превъзходна Производителност — Достигнете изключителни скорости от 6000MHz и ниски CL30 тайминги за значително повишаване на бързината на системата и производителността на приложенията.
- Оптимизирана за Творци — Създадена с мисъл за творческите професионалисти, предлагайки стабилността и капацитета, необходими за интензивни натоварвания и мултитаскинг.
- Подобрена Стабилност — Разполага със здрав алуминиев радиатор и вграден ECC за надеждна работа и ефективно разсейване на топлината, дори при продължително натоварване.
- Лесен Овърклок — Поддържа както Intel XMP 3.0, така и AMD EXPO профили за лесен овърклок с едно щракване до рекламираните скорости на съвместими платформи.
- Елегантен Дизайн — Нископрофилният черен алуминиев радиатор не само осигурява оптимално охлаждане, но и придава професионална и минималистична естетика на вашата конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 32GB (2 x 16GB) |
| Честота | 6000 MHz |
| CAS Латентност | CL30 |
| Тайминги | 30-36-36-76 |
| Напрежение | 1.35V |
| Форм фактор | DIMM (288-Pin) |
| Поддръжка на ECC | Не (On-die ECC за стабилност) |
| Радиатор | Да, Алуминиев |
| Цвят | Черен |
| XMP/EXPO Поддръжка | Intel XMP 3.0 & AMD EXPO |
Какво има в кутията
- 2 x 16GB TEAMGROUP T-CREATE EXPERT DDR5-6000 CL30 Модула памет
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






