- ASUS
- Ново

Цена
€238 02 / 465 53 лв
с ДДС
В Наличност


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Компютри |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wireless 2.4 GHz, Bluetooth, True Wireless Stereo |
| Конектор | USB Type-C |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | yes |
| Време за работа на батерия | Up to 48h hours in 2.4 GHz mode |
| Време за зареждане | 15 min charge provides 3 hours of use |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 38 dB |
| Импеданс, Ohm | 16 Ohm |
| Цвят | Black |
| Приложение | за забавление и игри |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Компютри |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Да |
| Цвят | Black |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Headset |
| Тегло | 0.29кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Bluetooth |
| Форм фактор | In-ear |
| Микрофон | Вграден |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | Nintendo Switch |
| Съвместимост | Мобилни устройства |
| Активно шумопотискане | Да |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 10mm |
| Честотен диапазон | 20Hz - 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 27h |
| Тегло (g) | 5g |
| Тегло | 0.29кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
ASUS ROG Cetra True Wireless Геймърски Слушалки
Насладете се на ултра-ниска латентност и завладяващ звук с безжичните слушалки ASUS ROG Cetra True Wireless. Създадени за геймъри в движение, те предлагат конкурентно предимство с хибридно активно шумопотискане и безжична свобода.
Ключови Предимства
- Безжично аудио с ниска латентност — Геймърският режим осигурява синхронизиран звук за конкурентно предимство.
- Хибридно активно шумопотискане — Блокирайте разсейванията и се фокусирайте върху играта.
- Завладяващ звук — 10 мм драйвери ASUS Essence доставят богат и детайлен звук.
- Дълъг живот на батерията — До 27 часа общо с кутията за зареждане за целодневна игра.
- IPX4 водоустойчивост — Устойчиви на пот и пръски, идеални за тренировки и геймърски сесии.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на драйверите | 10mm |
| Честотен диапазон | 20Hz - 20kHz |
| Връзка | Bluetooth |
| Активно шумопотискане | Да |
| Време на работа на батерията | 27h (общо с кутията) |
| Тегло | 5g (на слушалка) |
| Микрофон | Вграден |
| Съвместимост | Мобилни устройства, PC, Nintendo Switch |
| Форм фактор | In-ear |
Какво има в кутията
- ASUS ROG Cetra True Wireless Слушалки
- Кутия за зареждане
- USB-C кабел за зареждане
- Силиконови накрайници (S, M, L)
- Ръководство за бърз старт
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










