- DELL

Цена
€18 58 / 36 34 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Безжична технология | Bluetooth 5.0 |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Необходима операционна система | Linux Microsoft Windows Android Chrome OS |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Ash Pink |
| Включени аксесоари | USB приемник Батерии Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 65 г |
| Средно време за работа на батерия | 36 мес. |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1600 DPI |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Цвят | Пепелно Розов |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 75 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 36 месеца |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.20кг |
Dell MS3320W Mobile Wireless Mouse – Пепелно Розов
Съчетайте стил и преносимост с безжичната мишка Dell MS3320W в пепелно розов цвят. Създадена за професионалисти в движение, тази компактна мишка предлага надеждна Bluetooth и 2.4 GHz връзка, осигуряваща безпроблемна продуктивност навсякъде.
Ключови Предимства
- Двойна свързаност – Превключвайте лесно между Bluetooth и 2.4 GHz режими за гъвкава работа с множество устройства.
- Компактна и преносима – Тънкият и лек дизайн се побира лесно във всяка чанта за лаптоп, идеален за пътуване.
- Дълъг живот на батерията – Насладете се на до 36 месеца работа с една AA батерия, намалявайки престоите.
- Тихо щракане – Безшумните бутони осигуряват безшумна работа в споделени пространства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + 2.4 GHz |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1600 DPI |
| Брой бутони | 5 |
| Цвят | Пепелно Розов |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 75 g |
| Живот на батерията | 36 месеца |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
Какво има в кутията
- Dell MS3320W Mobile Wireless Mouse
- 2.4 GHz USB приемник
- 1 x AA батерия
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





