- CRUCIAL

Цена
€205 58 / 402 08 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DIMM DDR5 (Desktop) |
| Капацитет | 16 |
| Честота (MHz) | 4800 |
| Форм фактор | DIMM |
| Брой модули | 1 |
| CAS латентност (CL) | 40 |
| Напрежение (V) | 1.1 |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Не |
| RGB подсветка | Не |
| XMP/EXPO поддръжка | Без |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.04кг |
Crucial 16GB DDR5-4800 UDIMM CL40 (16Gbit)
Подобрете системата си с модула памет Crucial 16GB DDR5-4800, осигуряващ по-високи скорости и по-голяма честотна лента в сравнение с DDR4. Този единичен 16GB модул е идеален за игри, творческа работа и многозадачност, предлагайки безпроблемно повишаване на производителността за съвместими десктопи.
Ключови Предимства
- Изключителна скорост — 4800 MHz DDR5 технология осигурява до 50% по-бърз трансфер на данни спрямо DDR4.
- По-голяма честотна лента — С капацитет от 16GB се справяйте лесно с изискващи приложения и многозадачност.
- Надеждна производителност — Произведен от Micron, паметта Crucial е щателно тествана за съвместимост и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип памет | DDR5 |
| Капацитет | 16 GB |
| Честота | 4800 MHz |
| Форм фактор | UDIMM (Unbuffered DIMM) |
| Брой модули | 1 |
| CAS латентност | CL40 |
| Напрежение | 1.1 V |
| Поддръжка на ECC | Не |
| Радиатор | Не |
| RGB подсветка | Не |
Какво има в кутията
- Модул памет Crucial 16GB DDR5-4800 UDIMM
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





