- RAZER

Цена
€48 00 / 93 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 5 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Чувствителност при движение | 6400 dpi |
| Макс. Скорост на движението | 220 in/sec |
| Максимално ускорение | 30 G |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 7 or Later |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 0.096 кг |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Минималното необходимо свободно пространство на твърдия диск | 500 MB |
| Тегло | 0.19кг |
Razer DeathAdder Essential Gaming Mouse
Изживейте легендарната ергономия и прецизност с мишката Razer DeathAdder Essential. Снабдена с оптичен сензор с истински 6 400 DPI и механични превключватели, издържащи на 10 милиона кликвания, тя осигурява надеждна производителност за геймъри, които изискват точност и комфорт.
Ключови Предимства
- Ергономична форма — Проектирана за дясна ръка, емблематичната форма осигурява естествена опора за ръката по време на продължителни игрови сесии.
- Оптичен сензор с 6 400 DPI — Високопрецизно проследяване гарантира бързо и точно движение на курсора върху различни повърхности.
- Механични превключватели — Издръжливи превключватели с живот от 10 милиона кликвания осигуряват тактилна обратна връзка и постоянна производителност.
- 1000 Hz Ultrapolling — С време за реакция от 1 ms всяко кликване и движение се регистрират моментално.
- Едноцветна зелена подсветка — Дискретно зелено сияние добавя стил, без да разсейва.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 6 400 DPI |
| Брой бутони | 5 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 96 g |
| RGB подсветка | Не |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
Какво има в кутията
- Razer DeathAdder Essential Gaming Mouse
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






