- Noctua

Цена
€70 80 / 138 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12DX-i4
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: Server LGA 2011 - Narrow ILMServer LGA 1356LGA 1366LGA 2011-0LGA 2011-3LGA 1150LGA 1151LGA 1155LGA 1156
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314974
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12DX-i4
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: Server LGA 2011 - Narrow ILMServer LGA 1356LGA 1366LGA 2011-0LGA 2011-3LGA 1150LGA 1151LGA 1155LGA 1156
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314974
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12DX-i4
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: Server LGA 2011 - Narrow ILMServer LGA 1356LGA 1366LGA 2011-0LGA 2011-3LGA 1150LGA 1151LGA 1155LGA 1156
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314974
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NH-U12DX-i4
ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО: Въздушно
СЪВМЕСТИМОСТ - Intel: Server LGA 2011 - Narrow ILMServer LGA 1356LGA 1366LGA 2011-0LGA 2011-3LGA 1150LGA 1151LGA 1155LGA 1156
КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ: http://noctua.at/en/tdp-guide
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР: 120 x 120 x 25 mm
ТИП НА ЛАГЕРА: SSO2 Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ: 300-1500 RPM
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 93.4 m3/h
НИВО НА ШУМ(Max): 22.4 dBA
РАЗМЕРИ: D71 x W125 x H158mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Опция за втори вентилаторfull cooper base5 nickel plating cooper heatpipes
ТЕГЛО: 755 g
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4716123314974
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1151 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1155 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1156 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1366 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | Server LGA 1356 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | Server LGA 2011 - Narrow ILM |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | SSO2 Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 300 RPM |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 22.4 dBA |
| РАЗМЕРИ | D71 x W125 x H158mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | full cooper base |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 5 nickel plating cooper heatpipes |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Опция за втори вентилатор |
| ТЕГЛО | 755 g |
| Тегло | 1.25кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA2011 (квадратен/тесен), LGA1356, LGA1366 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори (count) | 1 |
| Височина (mm) | 158 mm |
| TDP (W) | 130 W |
| Термотръби (count) | 4 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор (RPM) | 1300 RPM |
| Ниво на шум (dBA) | 19.8 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
| Тегло | 1.25кг |
Noctua NH-U12DX i4 Сървърен охладител за процесор
Създаден специално за Intel Xeon платформи с гнезда LGA2011 (квадратен и тесен ILM), LGA1356 и LGA1366, NH-U12DX i4 осигурява изключително тихо и ефективно охлаждане за сървъри и работни станции. Доказаната U-образна конструкция с четири топлинни тръби и премиум вентилатор NF-P12 120 mm гарантира надеждна производителност при продължително натоварване.
Ключови Предимства
- Оптимизиран за платформата — Проектиран за гнезда LGA2011 (квадратен/тесен), LGA1356 и LGA1366, осигурява перфектна съвместимост и оптимално охлаждане.
- Изключителна тишина — Вентилаторът NF-P12 с лагер SSO2 работи до 1300 RPM с ниво на шум едва 19.8 dBA, поддържайки системата безшумна.
- Доказана производителност — Четири медни топлинни тръби и гъста алуминиева ребрена структура осигуряват отлично разсейване на топлината за процесори с TDP до 130W.
- Висококачествена изработка — Надеждността на Noctua, с премиум вентилатор и стабилна монтажна система за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип охладител | Кулообразно охлаждане |
| Поддържани сокети | LGA2011 (квадратен/тесен), LGA1356, LGA1366 |
| Размер на вентилатор | 120 mm |
| Брой вентилатори | 1 |
| Височина | 158 mm |
| TDP | 130 W |
| Термотръби | 4 |
| RGB подсветка | Без |
| Максимална скорост на вентилатор | 1300 RPM |
| Ниво на шум | 19.8 dBA |
| Цвят | Сребрист (радиатор) + Кафяв (вентилатор) |
Какво има в кутията
- Радиатор NH-U12DX i4
- Вентилатор NF-P12 120 mm
- Клипси за вентилатор
- Монтажен комплект за LGA2011/LGA1356/LGA1366
- Термопаста (NT-H1)
- Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







