- SEAGATE

Цена
€115 32 / 225 55 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Blue |
| Други | With Password Protection; Compatible with most Windows, macOS and Chrome OS systems; Dimensions: 115 x 78 x 12 mm, Weight: 148 g |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2000 |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Скорост на четене (MB/s) | 140 |
| Скорост на запис (MB/s) | 140 |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Да |
| Удароустойчивост/водоустойчивост | Удароустойчив |
| Цвят | Син |
| Тегло | 0.23кг |
Seagate One Touch with Password 2TB Light Blue Преносим външен твърд диск
Защитете важните си файлове с преносимия твърд диск Seagate One Touch с капацитет 2TB. Благодарение на вградения хардуерен криптиране и защита с парола, данните ви остават в безопасност, където и да отидете. Елегантният светлосин цвят и USB 3.0 интерфейсът осигуряват бързо и надеждно архивиране в движение.
Ключови Предимства
- Защита с парола — Вграденото хардуерно криптиране предпазва файловете ви чрез парола.
- Голям капацитет — 2TB пространство за снимки, видеа, документи и резервни копия.
- Бърз USB 3.0 — Бърз трансфер на данни чрез USB 3.0, съвместим с USB 2.0.
- Преносим дизайн — Тънкият 2.5-инчов форм фактор лесно се побира в чанта за лаптоп.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 2TB |
| Тип на диска | HDD |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Изисква външно захранване | Не |
| Хардуерно шифроване | Да |
| Цвят | Син |
Какво има в кутията
- Seagate One Touch 2TB преносим твърд диск
- USB 3.0 кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





