- Madlions
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R](https://xtreme.bg/i/91/91589_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
Цена
€53 88 / 105 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Madlions
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FIRE-68-RGB-WH
РАЗМЕР: 68%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаМултимедийнаAnti-Ghosting
СУИЧОВЕ, МАРКА: Gateron
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Magnetic Gateron Dual-Rail
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 30±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.125 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 200 cm
РАЗМЕРИ: 311 x 102 x 29 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Incredible 8KHz Polling RateCompact 68% LayoutDurable Aluminum Alloy StructureGateron magnetic switchesWeb Driver
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977700930064
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FIRE-68-RGB-WH
РАЗМЕР: 68%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаМултимедийнаAnti-Ghosting
СУИЧОВЕ, МАРКА: Gateron
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Magnetic Gateron Dual-Rail
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 30±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.125 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 200 cm
РАЗМЕРИ: 311 x 102 x 29 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Incredible 8KHz Polling RateCompact 68% LayoutDurable Aluminum Alloy StructureGateron magnetic switchesWeb Driver
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977700930064
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Madlions
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FIRE-68-RGB-WH
РАЗМЕР: 68%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаМултимедийнаAnti-Ghosting
СУИЧОВЕ, МАРКА: Gateron
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Magnetic Gateron Dual-Rail
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 30±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.125 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 200 cm
РАЗМЕРИ: 311 x 102 x 29 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Incredible 8KHz Polling RateCompact 68% LayoutDurable Aluminum Alloy StructureGateron magnetic switchesWeb Driver
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977700930064
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: FIRE-68-RGB-WH
РАЗМЕР: 68%
СВЪРЗВАНЕ: USB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаМултимедийнаAnti-Ghosting
СУИЧОВЕ, МАРКА: Gateron
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Magnetic
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: Magnetic Gateron Dual-Rail
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: Programmable
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.2mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 30±10gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT keycap
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 8000 Hz
ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ: 128 KHz
ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА: 0.125 ms
БРОЙ КЛАВИШИ: 68
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 200 cm
РАЗМЕРИ: 311 x 102 x 29 mm
ЦВЯТ: Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Incredible 8KHz Polling RateCompact 68% LayoutDurable Aluminum Alloy StructureGateron magnetic switchesWeb Driver
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6977700930064
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| РАЗМЕР | 68% |
| РАЗМЕР | 68% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Мултимедийна |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| Подсветка | RGB |
| Подсветка | Да |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| Цвят | Черен |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Magnetic |
| Брой клавиши | 68 |
| РАЗМЕРИ | 311 x 102 x 29 mm |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Gateron |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Magnetic Gateron Dual-Rail |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Magnetic Gateron Dual-Rail |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Web Driver |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compact 68% Layout |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Durable Aluminum Alloy Structure |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gateron magnetic switches |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Incredible 8KHz Polling Rate |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.2mm |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 30±10gf |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | Programmable |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.2mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 30±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| Дължина на кабела | 200 cm |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 68 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 200 cm |
| РАЗМЕРИ | 311 x 102 x 29 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Web Driver |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compact 68% Layout |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Durable Aluminum Alloy Structure |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gateron magnetic switches |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Incredible 8KHz Polling Rate |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT keycap |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| ЗАБАВЯНЕ ПРИ ОБРАБОТКА | 0.125 ms |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| ЧЕСТОТА НА СКАНИРАНЕ | 128 KHz |
| Тегло | 1.02кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Хол ефект |
| Подредба | 68% |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Gateron |
| Hot-swappable | Да |
| Polling Rate (Hz) | 8000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 1.02кг |
Madlions FIRE 68 RGB – 8K Професионална геймърска механична клавиатура
Изпитайте светкавично бърза реакция и пълен контрол с Madlions FIRE 68 RGB. Снабдена с магнитни суичове Gateron Dual-Rail и 8K честота на запитване, тази компактна 68% клавиатура осигурява прецизност и скорост за състезателни игри.
Ключови Предимства
- 8K Честота на запитване — 8 пъти по-бързо от стандартните клавиатури, намалявайки забавянето на входа почти до нула.
- Магнитни суичове Gateron Dual-Rail — Плавно линейно усещане с магнитна активация за регулируема чувствителност и бърз тригер.
- 68% Компактно оформление — Спестява място на бюрото, като запазва основните клавиши за игри и продуктивност.
- RGB подсветка за всеки клавиш — Персонализирайте своята настройка с живи светлинни ефекти.
- Hot-swappable — Лесно сменяйте суичовете без запояване за персонализирано изживяване при писане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип суичове | Gateron Dual-Rail Magnetic (Линейни) |
| Подредба | 68% (68 клавиша) |
| Подсветка | Per-key RGB |
| Честота на запитване | 8000 Hz |
| Hot-swappable | Да |
| Връзка | Кабелна (USB-C) |
| N-Key Rollover | Да |
| Език на клавиатурата | US |
Какво има в кутията
- Клавиатура Madlions FIRE 68 RGB
- USB-C кабел
- Инструмент за сваляне на клавиши
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 1](https://xtreme.bg/i/91/91589_1_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 2](https://xtreme.bg/i/91/91589_2_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 3](https://xtreme.bg/i/91/91589_3_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 4](https://xtreme.bg/i/91/91589_4_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 5](https://xtreme.bg/i/91/91589_5_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 6](https://xtreme.bg/i/91/91589_6_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 7](https://xtreme.bg/i/91/91589_7_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 8](https://xtreme.bg/i/91/91589_8_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 9](https://xtreme.bg/i/91/91589_9_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)
![Madlions професионална геймърска механична клавиатура Professional Gaming Mechanical Keyboard FIRE 68 RGB - 8K, Gateron Dual-Rail Magnetic Switches [Linear], R - image 10](https://xtreme.bg/i/91/91589_10_m/fire-68-rgb-wh-madlions-професионална-геймърска-механична-клавиатура-professional.webp)





