DeepCool AG620 BK ARGB V2, CPU Air Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fan, Core Touch Technology 2.0, 6 Heatpipes, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 129x136x161 mm(LxWxH), 2Y, R-AG620-BKAMMN-GJD
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : AG620_BK_ARGB_V2
  • : Водни
  • : 2 Години
АтрибутСтойност
Охладителна система - типCPU Cooler
Вентилатори-брой2 x 120мм*120мм*25
Номинално тегло1330 кг
Радиатор-дълбочина157 мм
Височина на радиатора110 мм
Ширина на радиатор127 мм
Охладителна система - характеристикиPWM Control
RGB LED
Тип конектор на дънната платка3-pin/4-pin
ЛагеруванеHydraulic Bearing
Номинална разлика в скоростта±10
Номинално напрежение12 V
Външен цвятЧерен
Номинална Скорост1950 RPM
Въздушен поток при определена скорост67.88 CFM
Номинална скорост мин300 RPM
Номинален Ток0.14 A