- WESTERN DIGITAL

Цена
€99 00 / 193 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
WD My Passport Ultra WDBJXT0020BGN-WESN - 20th Emerelad Anniversary Edition - hard drive - encrypted - 2 TB - external (portable) - USB 3.2 Gen 1 - 256-bit AES - Emerald Green
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
WD My Passport Ultra WDBJXT0020BGN-WESN - 20th Emerelad Anniversary Edition - hard drive - encrypted - 2 TB - external (portable) - USB 3.2 Gen 1 - 256-bit AES - Emerald Green
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Device Type | Hard drive - external (portable) |
| Marketing Description | My Passport Ultra delivers USB 3.0 performance and high capacity in a sleek design. It features automatic backup to the drive itself or to your account. Secure your files with password protection and hardware encryption. It's the ideal companion for anyon |
| Capacity | 2 TB |
| Hardware Encryption | Yes |
| Encryption Algorithm | 256-bit AES |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 |
| Features | Password authentication, automatic backup, exFAT formatted |
| Width | 81.6 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 14 mm |
| Weight | 159.2 g |
| Interface Transfer Rate | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) / 480 Mbps (USB 2.0) |
| Interfaces | 1 x USB 3.2 Gen 1 - 24 pin USB-C |
| Power Source | USB bus |
| OS Required | Windows 10 or later, Apple macOS 11 or later |
| Cables Included | 1 x SuperSpeed USB-C cable - external |
| Enclosure Colour | Emerald Green |
| Localisation | Worldwide |
| Service & Support | Limited warranty - 3 years |
| Min Operating Temperature | 5 °C |
| Max Operating Temperature | 35 °C |
| Min Storage Temperature | -20 °C |
| Max Storage Temperature | 65 °C |
| Тегло | 0.16кг |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





