- HP INC.

Цена
€1813 00 / 3545 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


HP EliteBook Ultra G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 228V / up to 4.5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 32 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" OLED IPS 2880 x 1800 (2.8K) - Wi-Fi 7, Bluetooth - magnesium, atmospheric blue - kbd: Intl English
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
HP EliteBook Ultra G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 5 - 228V / up to 4.5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 32 GB RAM - 256 GB SSD NVMe - 14" OLED IPS 2880 x 1800 (2.8K) - Wi-Fi 7, Bluetooth - magnesium, atmospheric blue - kbd: Intl English
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Notebook |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| CPU | Intel Core Ultra 5 (Series 2) 228V |
| Max Turbo Speed | 4.5 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Cache | L3 - 8 MB |
| Features | Wake-on-LAN (WOL), dual stream (2x2) |
| Features | 8 Threads |
| Features | BrightView, Low Blue Light technology |
| Features | Gesture function, haptic touchpad, Copilot key, full-size |
| Features | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, BIOS Update via Network, Secured-core PC capable |
| RAM | 32 GB (provided memory is soldered) |
| Technology | LPDDR5X SDRAM |
| Technology | 6-cell lithium polymer |
| Speed | 8533 MT/s |
| Main Storage | 256 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Type | 14" OLED - IPS |
| Type | Keyboard, touchpad, imagepad |
| Resolution | 2880 x 1800 (2.8K) |
| Resolution | 9 Megapixel |
| Widescreen | Yes |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| Graphics Processor | Intel Arc Graphics |
| Software Included | HP Support Assistant, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Image Assistant (free download), HP Documentation, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, H |
| Camera | Yes |
| Camera Features | IR camera, Temporal Noise Reduction, AI camera |
| Sound | Four stereo speakers, dual array microphone |
| Compliant Standards | VCCI, BSMI, FIPS 140-2 Level 2, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, NCC, low halogen, KES, UL/CSA 62368-1, Low Blue Light certified (LBL), Ukraine NSoC, EAEU Compliance, Saudi Arabian Compliance, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Audio Features | Output: Poly Studio; Input: AI noise reduction |
| Keyboard Backlight | Yes |
| Keyboard Layout | International English |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Wireless Controller | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Capacity | 64 Wh |
| Output | 65 Watt |
| Colour | Atmospheric blue |
| Included Accessories | HP 65W USB-C AC Adapter |
| Localization | Language: English / region: Europe |
| Manufacturer Selling Program | HP Smart Buy |
| Dimensions (WxDxH) | 31.37 cm x 21.72 cm x 1.21 cm |
| Weight | 1.19 kg |
| Service & Support | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
| Theft/Intrusion Protection | Security lock slot (cable lock sold separately), chassis intrusion sensor |
| Security | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Bundled Services | HP 3 years Onsite Support with Predictive Detection Alerts for Notebooks |
| Integrated Options | Accelerometer, gyroscope, HP Tamper Lock, thermal sensor |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Carbon Footprint | 200 kg carbon emissions |
| Product Recycled Content | Ocean-bound plastics, recycled metal |
| Interfaces Details | USB 3.2 Gen 2 (charging) 3 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery) Headphone/microphone combo jack |
| Manufacturing (kg CO2e) | 176 |
| Logistics (kg CO2e) | 9 |
| Use (kg CO2e) | 11 |
| EOL (kg CO2e) | 2 |
| Total Carbon w/o Use Phase (kg CO2e) | 189 |
| Microsoft Copilot | Yes |
| Copilot+ PC | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана (inch) | 14 |
| Резолюция на дисплея | 2880x1800 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Оперативна памет (GB) | 32 |
| Капацитет за съхранение (GB) | 256 |
| Тип на съхранението | SSD |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Видео карта | Intel Arc Graphics |
| Честота на опресняване (Hz) | 120 |
| Тип на дисплея | OLED |
| Сензорен екран | Не |
| Тегло (kg) | 1.24 |
| Живот на батерията (h) | 13 ч |
| Цвят | Eclipse Black |
| Предназначение | Офис / Бизнес |
| Предназначение | Ултрабук |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 7 |
| Подсветена клавиатура | Да |
| Тегло | 0.00кг |
HP EliteBook Ultra G1i – Премиум бизнес ултрабук с Intel Core Ultra 5
Мощен и елегантен, HP EliteBook Ultra G1i съчетава най-новия Intel Core Ultra 5 процесор с впечатляващ 14-инчов 2.8K дисплей, предлагайки изключителна производителност и визуална яснота за професионалисти в движение. С 32GB RAM и бърз 256GB SSD този ултрабук се справя лесно с многозадачност и интензивни задачи.
Ключови Предимства
- Intel Core Ultra 5 процесор — Производителност от следващо поколение с AI за безпроблемна многозадачност и ефективна работа.
- 14-инчов 2.8K дисплей — Ярки и живи визуализации с висока резолюция за детайлна работа и забавление.
- 32GB RAM и 256GB SSD — Достатъчно памет за тежка многозадачност и бързо съхранение за бързо зареждане.
- Windows 11 Pro — Разширени функции за сигурност и продуктивност за бизнес потребители.
- Издръжливост на EliteBook — Проектиран да издържа на ежедневна бизнес употреба с MIL-STD-810H тестове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V |
| RAM | 32 GB |
| Съхранение | 256 GB SSD |
| Размер на екрана | 14 инча |
| Резолюция | 2880 x 1800 |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Графика | Intel Arc Graphics |
Какво има в кутията
- HP EliteBook Ultra G1i
- Захранващ адаптер
- Бързо ръководство
- Документи за гаранция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






















