- PANASONIC

Цена
€3 22 / 6 30 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1150 mAh |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Дигитални камери |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | PDA устройства |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки |
| Съвместимо устройство | Ръчни GPS устройства |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Факли |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Поливна система |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.73 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.00кг |
Батерии Panasonic LR03 Everyday Power AAA алкални (10 бр.)
Надеждна и дълготрайна мощност за вашите ежедневни устройства с алкални батерии Panasonic Everyday Power AAA. Идеални за дистанционни управления, играчки, часовници и още – тези батерии осигуряват постоянна производителност и защита от изтичане.
Ключови Предимства
- Дълготрайна мощност — Напредналата алкална технология на Panasonic доставя надеждна енергия за вашите електронни устройства.
- Защита от изтичане — Конструкция срещу изтичане предпазва вашите устройства от повреди.
- Опаковка от 10 броя — По-голямо количество, за да имате винаги батерии под ръка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | AAA (LR03) |
| Химия | Алкална |
| Напрежение | 1.5 V |
| Количество | 10 |
Какво има в кутията
- 10 x алкални батерии Panasonic LR03 AAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





