- ROWENTA
- Няма Наличност

Няма Наличност
Основното решение за почистване с безпроблемна ефективност.
Изправената безкабелна прахосмукачка Rowenta X-PERT 6.60 осигурява революционно почистване с моторизирана четка с LED светлини и най-актуална технология за почистване без усилия.Батерията с дълъг живот от 45 минути се съчетава с лесни настойки – автоматични скорости ECO за екологично почистване и SURFACE за повърхности, както и функция за активиране BOOST за почистване в дълбочина – за леко и преносимо решение за почистване, с което домът ви е безупречно чист за нула време.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Handheld |
| Почистване, тип | Dry |
| Мощност, W | 100 W |
| Напрежение, V | 18.0 V |
| Всмукателна мощност, W | - |
| Торбичка | Bagless |
| Филтър | Washable filter |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 0.55 l |
| Ниво на шума, dB | 85 dB |
| Телескопична тръба | - |
| Регулиране на мощността | Handle |
| Дължина на кабела, m | - |
| Основна четка | Rectangular |
| Допълнителни четки | Upholstery brush, Narrow space nozzle, Easy brush |
| Колела с меко покритие | - |
| Време за работа | 45 min |
| Степени на работа | 2 |
| Време за зареждане | 4 hours |
| Батерия, тип | Lithium ion |
| Клас на енергийна ефективност | - |
| Клас на емисии прах | - |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности | - |
| Клас на почистване на килими | - |
| Годишна консумация, kWh | - |
| Цвят | Purple |
| Тегло, kg | 2.50 kg |
| Други | LED lighting system; ECO and surface automatic speeds, as well as the boost function |
| Приложение | за дома |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









